OzonMedic.pl

Zwalczanie Prusaków - metody

Zwalczanie owadów z gatunku Karaczan prusak metodami domowymi, to niezwykle trudna i angażująca sztuka. Zaangażowanie do walki preparatów dostępnych w ogólnodostępnych sklepach, często przynosi niezadowalające efekty. Problem zmniejsza się na chwilę, po pewnym czasie nawracając. Wielu naszych klientów zastanawia się nad przyczyną takiego stanu rzeczy. 

Specjalistyczne usługi zwalczania owadów

Jako firma specjalistyczna oferujemy likwidację wszystkich owadów z mieszkania, na długi czas. Stosowane przez nas preparaty, zawierają znacznie zupełnie inną formulację cieczy roboczej. Zdecydowanie zwiększona biodostępność oraz przedłużony okres działania środków biobójczych w efekcie przyczynia się do likwidacji całych gniazd owadów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, oraz użyciu środków do zastosowań profesjonalnych, możemy udzielić Państwu aż rocznej gwarancji pozbycia się nieproszonych gości.

Bezpieczeństwo i higiena

Używane przez naszą firmę preparaty do zwalczania Prusaków, posiadają atesty do stosowania w żłobkach, przedszkolach, salach szpitalnych, a nawet na salach intensywnej opieki medycznej (OIOM). Dzięki specjalistycznej formulacji preparatów, zabiegi dezynsekcji są bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Preparaty nie zawierają żadnych substancji wziewnych czy fumigujących (parujących), a dodatkowo są przyjazne dla alergików.

Jak to robimy?


W ramach zabiegów specjalista naniesie preparaty w Państwa mieszkaniu, stosując odpowiednio:

Oprysk drobnokroplowy

Metoda naniesienie preparatu biobójczego o doskonałej penetracji miejsc łatwo dostępnych.

Żelowanie

Naniesienie preparatu w formie żelu z preparatem biobójczym. Preparat dobrany jest do występującego szkodnika.

Jakie obiekty można poddać zabiegom?

Domki jednorodzinne

Mieszkania

Biura

Hotele

Dezynsekcja dla firm

Zajmujemy się dezynsekcją biur, budynków przemysłowych, pomieszczeń socjalnych. Zwalczamy szkodniki, dobierając odpowiednią metodę. W sytuacjach koniecznych, istnieje możliwość wykonania zabiegów bez przerywania produkcji.
Paweł Trzeciak
Właściciel firmy, specjalista ds. DDD
OzonMedic.pl

OzonMedic.pl