OzonMedic.pl

Sanepid bez strachu!

Kontrola sanepidu nigdy nie należy do przyjemnych. Kontrolerzy sprawdzają stan higieniczny kuchni, przyjęte procedury, a przede wszystkim… Dokumentację! 

OzonMedic to firma, która rozwiązuje wszystkie Twoje problemy. Nasza praca to gwarancja Twojego sukcesu!

To my dbamy o terminy

Twoja głowa jest pełna zmartwień. Trzeba złożyć zamówienia, ogarnąć papiery, sprawdzić wyniki za ostatni miesiąc. Na nic nie masz czasu, a pracownicy ciągle czegoś od Ciebie chcą. 

Współpraca z nami, to jeden kłopot z głowy. To my dbamy, aby Twój obiekt był bezpieczny dla Ciebie oraz Twoich gości.

Dla kogo?

Abonamentowe usługi kierujemy przede wszystkim do:

Współpraca z nami, oprócz oczywistego obowiązku, niesie dla Ciebie całą gamę korzyści. Owady takie jak Karaczan prusak czy Mklik mączny zanieczyszczają i skażają produkty. Gryzonie – Mysz polna czy Szczur wędrowny, zjadają je, skażają odchodami i drobnoustrojami, powodując straty. 

Bieżący monitoring występowania szkodników oraz ich regularne zwalczanie, to wielki skok w stronę sukcesu. Nasze działania są ukierunkowane na osiągnięcie jakości oraz sterylności produkcji, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Zespół specjalistów OzonMedic.pl to:

01

Doświadczenie

Doświadczenie w doborze preparatów oraz ich jakość. Nasi technicy stosują preparaty z najwyższej półki w trosce o Państwa zadowolenie. Jesteśmy firmą pierwszego wyboru dla klientów z regionu. Dla przedsiębiorstw wprowadziliśmy również całodobowe pogotowie DDD.

02.

Bezpieczeństwo

Stosowane przez naszą firmę preparaty poddawane są testom bezpieczeństwa. Posiadają wszystkie wymagane prawem atesty i certyfikaty. Zwalczamy skutecznie, dbając jednocześnie o Państwa zdrowie. Dbamy o sprawność i szybkość zabiegów, jednocześnie spełniając rygorystyczne wymogi audytorów.

03.

Wiedza

Zabiegi preparatami biobójczymi wymagają dbałości o higienę. Właśnie dlatego w Naszych szeregach znajdą Państwo wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów. Zwalczamy szkodniki z głową. Nasi pracownicy każdego roku odbywają szkolenia i aktualizują wiedzę, aby proponować Państwu najnowocześniejsze metody PestControl.

Dlaczego wybrać OzonMedic.pl?

OzonMedic.pl to grupa prawdziwych specjalistów. Szukając sprawdzonej, rzetelnej firmy DDD, postaw na doświadczonych techników. Nasza praca to nie tylko wykonywany zawód. To pasja, której oddajemy się bez reszty. 

Nasze usługi wymagają nie tylko dokładnego ustalenia Twoich potrzeb, ale również zagrożeń. Wizja lokalna w wielu przypadkach jest niezbędnym elementem wyceny. Taką usługę wykonamy dla Ciebie za darmo. I wcale nie musisz podpisywać z nami umowy, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Nasze działania to cykl, który musi być na bieżąco konsultowany z Tobą w drodze do sukcesu. Prowadzimy działalność doradczą w zakresie istotnych zmian oraz nowych zagrożeń. . 

W zakresie Naszych kompetencji jest również prowadzenie całodobowego pogotowia deratyzacyjnego. Jeśli w nocy zauważysz gryzonia lub innego szkodnika – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dla klientów związanych z przetwarzaniem, magazynowaniem oraz wprowadzaniem żywności do obrotu, wprowadzamy program zwalczania szkodników zgodny z systemem HACCP. Prowadzimy również stały nadzór sanitarny dla firm niezwiązanych z żywnością i żywieniem.

OzonMedic w liczbach

1
Obsługiwanych klientów indywidualnych miesięcznie
0
Obsługiwanych firm z branży spożywczej
1 +
Obsługiwanych karmników deratyzacyjnych
miesięcznie
OzonMedic.pl

OzonMedic.pl