OzonMedic.pl

Program Zwalczania Szkodników

Wszyscy Przedsiębiorcy trudniący się magazynowaniem, przetwarzaniem czy konfekcjonowaniem żywności, zobowiązani są do prowadzenia HACCP. Jedną z części składowych tego systemu, jest regularne prowadzenia „Programu Zwalczania Szkodników”.

Do czego jest to potrzebne?

Działania w zakresie prowadzenia HACCP kontrolują służby Sanitarno-Epidemiologiczne. Kontrola występowania szkodników oraz ich bieżące zwalczanie ma na celu zachowanie bezpieczeństwa żywności. Dzięki naszej pracy wydawane posiłki są wolne od drobnoustrojów chorobotwórczych przenoszonych przez szkodniki.

Dla kogo?

Do prowadzenia książki pt. „Program Zwalczania Szkodników”, zobowiązane są m.in.:

Prowadzenie „Programu Zwalczania Szkodników”, oprócz oczywistego obowiązku, niesie dla Przedsiębiorstwa całą gamę korzyści. Owady takie jak Karaczan prusak czy Mklik mączny zanieczyszczają i skażają produkty. Gryzonie – Mysz polna czy Szczur wędrowny, zjadają je, skażają odchodami i drobnoustrojami, powodując straty. 

Bieżący monitoring występowania szkodników oraz ich regularne zwalczanie, to wielki skok w stronę sukcesu. Nasze działania są ukierunkowane na osiągnięcie jakości oraz sterylności Państwa produkcji, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów

Zespół specjalistów OzonMedic.pl to:

01

Doświadczenie

Doświadczenie w doborze preparatów oraz ich jakość. Nasi technicy stosują preparaty z najwyższej półki w trosce o Państwa zadowolenie. Jesteśmy firmą pierwszego wyboru dla klientów z regionu. Dla przedsiębiorstw wprowadziliśmy również całodobowe pogotowie DDD.

02.

Bezpieczeństwo

Stosowane przez naszą firmę preparaty poddawane są testom bezpieczeństwa. Posiadają wszystkie wymagane prawem atesty i certyfikaty. Zwalczamy skutecznie, dbając jednocześnie o Państwa zdrowie. Dbamy o sprawność i szybkość zabiegów, jednocześnie spełniając rygorystyczne wymogi audytorów.

03.

Wiedza

Zabiegi preparatami biobójczymi wymagają dbałości o higienę. Właśnie dlatego w Naszych szeregach znajdą Państwo wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów. Zwalczamy szkodniki z głową. Nasi pracownicy każdego roku odbywają szkolenia i aktualizują wiedzę, aby proponować Państwu najnowocześniejsze metody PestControl.

Dlaczego wybrać OzonMedic.pl?

OzonMedic.pl to grupa prawdziwych specjalistów. Szukając sprawdzonej, rzetelnej firmy DDD, postaw na doświadczonych techników. Nasza praca to nie tylko wykonywany zawód. To pasja, której oddajemy się bez reszty. 

Nasze usługi wymagają nie tylko dokładnego ustalenia Państwa potrzeb, ale również zagrożeń. Wizja lokalna w wielu przypadkach jest niezbędnym elementem wyceny. Taka usługa w Naszej firmie nic nie kosztuje, dlatego zapraszamy do kontaktu.

W trakcie rozmowy telefonicznej, udzielamy sprawdzonych, praktycznych porad. Bezpłatnie dowiesz się jak radzić sobie ze szkodnikami. 

W zakresie Naszych kompetencji jest również prowadzenie całodobowego pogotowia deratyzacyjnego. Jeśli w nocy zauważysz gryzonia lub innego szkodnika – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dla klientów związanych z przetwarzaniem, magazynowaniem oraz wprowadzaniem żywności do obrotu, wprowadzamy program zwalczania szkodników zgodny z systemem HACCP. Prowadzimy również stały nadzór sanitarny dla firm niezwiązanych z żywnością i żywieniem.

OzonMedic w liczbach

Aktualnie obsługiwane zlecenia:

1
Obsługiwanych klientów indywidualnych miesięcznie
0
Obsługiwanych firm z branży spożywczej
1 +
Obsługiwanych karmników deratyzacyjnych
miesięcznie
OzonMedic.pl

OzonMedic.pl