OzonMedic.pl

Kim jesteśmy

OzonMedic.pl to zespół specjalistów, pasjonatów przyrody, biologii i chemii. Naszą misją jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie oraz o najwyżej skuteczności. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo nie zapominając o ekologii.

Co oferujemy

Nasza firma zajmuje się dla Państwa ochroną budynków pod kątem sanitarnym. Zabezpieczamy teren oraz budynki przed infestacją gryzoni, owadów (w tym much). W ramach współpracy wdrażamy oraz nadzorujemy prowadzenie „Programu Zwalczania Szkodników” zgodnego z systemem HACCP. 

Nasze zalety

Wybierając OzonMedic.pl stawiasz na:

01

Skuteczność

Doświadczenie w doborze preparatów oraz ich jakość. Nasi technicy stosują preparaty z najwyższej półki w trosce o Państwa zadowolenie. Jesteśmy firmą pierwszego wyboru dla klientów z regionu. Dla przedsiębiorstw wprowadziliśmy również całodobowe pogotowie DDD.

02.

Bezpieczeństwo

Stosowane przez naszą firmę preparaty poddawane są testom bezpieczeństwa. Posiadają wszystkie wymagane prawem atesty i certyfikaty. Zwalczamy skutecznie, dbając jednocześnie o Państwa zdrowie. 

03.

Higienę

Zabiegi preparatami biobójczymi wymagają dbałości o higienę. Właśnie dlatego w Naszych szeregach znajdą Państwo wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów. Zwalczamy szkodniki z głową.

Dlaczego wybrać OzonMedic.pl?

OzonMedic.pl to grupa prawdziwych specjalistów. Szukając sprawdzonej, rzetelnej firmy DDD, postaw na doświadczonych techników. Nasza praca to nie tylko wykonywany zawód. To pasja, której oddajemy się bez reszty. 

Nasze usługi wymagają nie tylko dokładnego ustalenia Państwa potrzeb, ale również zagrożeń. Wizja lokalna w wielu przypadkach jest niezbędnym elementem wyceny. Taka usługa w Naszej firmie nic nie kosztuje, dlatego zapraszamy do kontaktu.

W trakcie rozmowy telefonicznej, udzielamy sprawdzonych, praktycznych porad. Bezpłatnie dowiesz się jak radzić sobie ze szkodnikami. 

W zakresie Naszych kompetencji jest również prowadzenie całodobowego pogotowia deratyzacyjnego. Jeśli w nocy zauważysz gryzonia lub innego szkodnika – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dla klientów związanych z przetwarzaniem, magazynowaniem oraz wprowadzaniem żywności do obrotu, wprowadzamy program zwalczania szkodników zgodny z systemem HACCP. Prowadzimy również stały nadzór sanitarny dla firm niezwiązanych z żywnością i żywieniem.

OzonMedic w liczbach

Aktualnie obsługiwane zlecenia:

1
Obsługiwanych klientów indywidualnych miesięcznie
0
Obsługiwanych firm z branży spożywczej
1 +
Obsługiwanych karmników deratyzacyjnych
miesięcznie
OzonMedic.pl

OzonMedic.pl