OzonMedic.pl

Kim jesteśmy

OzonMedic.pl to zespół specjalistów, pasjonatów przyrody, biologii i chemii. Naszą misją jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie oraz o najwyżej skuteczności. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo nie zapominając o ekologii.

Skąd ten pomysł?

Historia zwalczania szkodników w Naszej rodzinie sięga lat 80-tych ubiegłego wieku. Protoplastą jest Senior rodu. Dziś, korzystając z ogromnej wiedzy i doświadczenia, kolejne pokolenie specjalistów wyruszyło spełniać tę misję.

Nasze zalety

Wybierając OzonMedic.pl stawiasz na:

01

Skuteczność

Doświadczenie w doborze preparatów oraz ich jakość. Nasi technicy stosują preparaty z najwyższej półki w trosce o Państwa zadowolenie.

02.

Bezpieczeństwo

Stosowane przez naszą firmę preparaty poddawane są testom bezpieczeństwa. Posiadają wszystkie atesty i certyfikaty.

03.

Higienę

Zabiegi preparatami biobójczymi wymagają dbałości o higienę. 

Dlaczego wybrać OzonMedic.pl?

OzonMedic.pl to grupa prawdziwych specjalistów. Szukając sprawdzonej, rzetelnej firmy DDD, postaw na doświadczonych techników. Nasza praca to nie tylko wykonywany zawód. To pasja, której oddajemy się bez reszty. 

W trakcie rozmowy telefonicznej, udzielamy sprawdzonych, praktycznych porad. Bezpłatnie dowiesz się jak radzić sobie ze szkodnikami. 

W zakresie Naszych kompetencji jest również prowadzenie całodobowego pogotowia deratyzacyjnego. Jeśli w nocy zauważysz gryzonia – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dla klientów związanych z przetwarzaniem, magazynowaniem oraz wprowadzaniem żywności do obrotu, wprowadzamy program zwalczania szkodników zgodny z systemem HACCP.

OzonMedic w liczbach

Aktualnie obsługiwane zlecenia:

1
Obsługiwanych klientów indywidualnych miesięcznie
0
Obsługiwanych firm z branży spożywczej
1 +
Obsługiwanych karmników deratyzacyjnych
miesięcznie
OzonMedic.pl

OzonMedic.pl