Zakład Zwalczania Szkodników

Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja

Zwalczanie Pluskiew

Jak pozbyć się Pluskwy domowej?

Pluskwa domowa (Cimex lectularius) to gatunek owada żyjącego wyłącznie w środowisku człowieka. W toku ewolucji owady przystosowały się zarówno do naszych zwyczajów, ale również uodporniły się na preparaty owadobójcze, powszechnie stosowane przeciw nim. Likwidacja pluskwy domowej jest zatem trudnym, ale możliwym do osiągnięcia zabiegiem.

Postaw na specjalistów

Zwalczanie owadów to nasza pasja, nie tylko wykonywany zawód. Staramy się na bieżąco poznawać najnowsze preparaty, nowinki techniczne dostępne na rynku. Dzięki temu nasze usługi są w 100% skuteczne, co potwierdza udzielana gwarancja.

Zwalczanie Pluskiew Toruń

Dobierając odpowiedni preparat, możemy zlikwidować każdy gatunek owadów. W przypadku Pluskiew, nie wystarczy zastosowanie jednej substancji. Naszym celem jest bowiem pozbycie się owadów w każdym stadium rozwojowym. Jak zatem, stosując środki biobójcze, wytępić zarówno dorosłe owady jak i ich jaja?

IPM - zintergowane zwalczanie szkodników

IPM, czyli zintegrowana ochrona przed szkodnikami, skrót (ang. Integrated Pest Managment). Jest to strategia walki ze szkodnikami, łącząca skuteczność, intensywność działania oraz długotrwały efekt. Aby osiągnąć ten cel należy przeprowadzić dokładną inspekcję mieszkania. Należy wyznaczyć najbardziej narażone na obecność szkodników miejsca i poddać je szczegółowej dezynsekcji.

Jak to robimy?

Aby skutecznie pozbyć się pluskwy domowej, należy zastosować trójetapową dezynsekcję, składającą się z następujących zabiegów:

01

Żelowanie

To metoda nanoszenia preparatu o działaniu kontaktowym oraz żołądkowym. Insektycyd zawierający atraktant przyciągający pluskwy zabija dorosłe owady oraz nimfy.

02.

Oprysk drobnokroplowy

Naniesienie preparatu o działaniu kontaktowym. Ten etap ma na celu zabezpieczenie mieszkania, aby nawrót owadów nigdy nie nastąpił.

03.

Zamgławianie ULV

Ostatni z etapów dezynsekcji przeciw pluskwom. Zamgławianie mieszkania wykonujemy preparatem likwidującym jaja owadów. Jest to najważniejszy etap zabiegów, dzięki któremu możemy udzielić Państwu gwarancji usunięcia Pluskiew z mieszkania

Jakie obiekty można poddać zabiegom?

Domki jednorodzinne

Biura

Mieszkania

Dezynsekcja dla firm

Zajmujemy się zwalczaniem pluskiew w biurach, budynkach przemysłowych, pomieszczeniach socjalnych. Zwalczamy szkodniki, dobierając odpowiednią metodę. W sytuacjach koniecznych, istnieje możliwość wykonania zabiegów bez przerywania produkcji.
Paweł Trzeciak
Właściciel firmy, specjalista ds. DDD
Call Now ButtonZadzwoń teraz