OzonMedic.pl

Jak rozpoznać czy to Pluskwa?

Poniżej przedstawiamy krótki film, który pomoże Ci w rozpoznaniu tego uciążliwego szkodnika

Jak pozbyć się Pluskwy domowej?

Pluskwa domowa (Cimex lectularius) to gatunek owada żyjącego wyłącznie w środowisku człowieka. W toku ewolucji owady przystosowały się zarówno do naszych zwyczajów, ale również uodporniły się na preparaty owadobójcze, powszechnie stosowane przeciw nim. Likwidacja pluskwy domowej jest zatem trudnym, ale możliwym do osiągnięcia zabiegiem. Ciężko jednak jest to osiągnąć samodzielnie. Dlatego likwidację pluskiew w Bydgoszczy, Toruniu i okolicach zostaw nam!

Postaw na specjalistów

Zwalczanie owadów i likwidacja pluskiew w okolicach Inowrocławia i Gobubla-Dobrzymia to nasza pasja, nie tylko wykonywany zawód. Jako jedyna firma w regionie, współpracujemy z placówkami badawczymi w Polsce.

Dzięki temu badamy chemoodporność owadów, a także wpływ stosowanych środków biobójczych w warunkach laboratoryjnych oraz naturalnych.

Zwalczanie Pluskiew Toruń

Dobierając odpowiedni preparat, możemy zlikwidować każdy gatunek owada. W przypadku Pluskiew, nie wystarczy zastosowanie jednej substancji. Naszym celem jest bowiem pozbycie się owadów w każdym stadium rozwojowym. Jak zatem, stosując środki biobójcze, wytępić zarówno dorosłe owady jak i ich jaja?

IPM - zintergowane zwalczanie szkodników

IPM, czyli zintegrowana ochrona przed szkodnikami, skrót (ang. Integrated Pest Managment). Jest to strategia walki ze szkodnikami, łącząca skuteczność, intensywność działania oraz długotrwały efekt. Aby osiągnąć ten cel należy przeprowadzić dokładną inspekcję mieszkania. Należy wyznaczyć najbardziej narażone na obecność szkodników miejsca i poddać je szczegółowej dezynsekcji.

Jak to robimy?

Aby skutecznie pozbyć się pluskwy domowej, należy zastosować trójetapową dezynsekcję, składającą się z następujących zabiegów:

01

Dezynsekcja owada dorosłego

Pierwszy etap pracy. Pracę rozpoczynamy od naniesienia preparatu, który unieszkodliwia dorosłe osobniki Pluskwy domowej w kilkanaście minut.

02.

Dezynsekcja nimf

W drugim etapie nanosimy preparat likwidujący młode osobniki, których liczba często sięga nawet kilkaset osobników!

03.

Niszczenie jaj

Ostatni etap pracy, to fizyczne zniszczenie jaj Pluskwy. Odporne na chemię owady nie mają z tą metodą najmniejszych szans.

Co nas wyróżnia?

Jako jedna z nielicznych firm w regionie, walkę z Pluskwami prowadzimy od początku do końca, z zawrotną skutecznością. Otrzymasz najdłuższą GWARANCJĘ, a Twój problem rozwiążemy dyskretnie i szybko. 

Na miejsce pracy przyjeżdżamy PRYWATNYM, NIEOZNAKOWANYM SAMOCHODEM.

Jakie obiekty można poddać zabiegom?

Domki jednorodzinne

Biura

Mieszkania

Dezynsekcja dla firm

Zajmujemy się zwalczaniem pluskiew w biurach, hotelach, budynkach administracji publicznej, budynkach przemysłowych czy pomieszczeniach socjalnych. Zwalczamy szkodniki, dobierając odpowiednią metodę. W sytuacjach koniecznych, istnieje możliwość wykonania zabiegów bez przerywania pracy obiektu.
Paweł Trzeciak
Właściciel firmy, specjalista ds. DDD
OzonMedic.pl

OzonMedic.pl