OzonMedic.pl

Deratyzacja Toruń

Usługa deratyzacji w wielkim skrócie obejmuje zwalczanie gryzoni. W praktyce jednak wymaga wiedzy i doświadczenia w zakresie wielu aspektów życia gryzoni. Specyfika tego zagadnienia wymaga często skoordynowanych metod działania. Dlatego też warto postawić na sprawdzoną, rzetelną firmę zajmującą się odszczurzaniem na terenie Bydgoszczy, Torunia i okolic.

Postaw na specjalistów

Zajmujemy się kompleksowym zwalczaniem gryzoni – odszczurzaniem na terenie Golubia-Dobrzymia, Inowrocławia i innych miast na terenie kujawsko-pomorskiego . Wymaga to od nas doskonałego poznania terenu oraz znajdujących się na nim budynków. Wyznaczamy miejsca przechodzenia szkodników do budynku. Zabezpieczamy je, stosując preparaty biobójcze w różnych formułach. Posiadamy ogromne doświadczenie i praktykę, dzięki czemu odnosimy ogromne sukcesy w zwalczaniu gryzoni, nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Dlaczego zwalczanie gryzoni jest takie ważne?

Myszy i szczury – mimo niewinnego wyglądu – są roznosicielami wielu groźnych chorób. Prawie wszystkie gryzonie żyją w środowiskach brudnych, często w kanałach ściekowych, gdzie wachlarz mikrobów jest ogromny. I tak, przy ugryzieniu przez szczura, możemy nabawić się dżumy czy duru brzuznego. Godny uwagi jest fakt, że nawet kontakt z odchodami lub pasożytami szczurzymi to zagrożenie zachorowaniem, np.: 

Aby uchronić siebie, a przede wszystkim swoich bliskich przed zagrożeniem,
musisz działać szybko. 
Profesjonalny serwis DDD powinien dotrzeć do 
Ciebie w ciągu maksymalnie kilku godzin! 

Dbamy zarówno o skuteczność naszych działań, jak i o bezpieczeństwo sanitarne.
W związku z tym, po naszej interwencji, dom jest bezpieczny, wolny od szkodników, a także szkodliwych drobnoustrojów.

Zwalczanie gryzoni Toruń

Dobierając odpowiedni preparat, możemy zlikwidować każdy gatunek gryzoni.
Stosujemy preparaty gryzoniobójcze najwyższej klasy. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm, stawiamy na jakość świadczonych przez Nas usług. W związku z tym zaopatrujemy się w drogie, ale jednocześnie najskuteczniejsze preparaty i urządzenia.

Jak to robimy?

W zależności od rodzaju zlecenia, technik dobierze dla Państwa odpowiednią metodę oraz właściwy preparat do zwalczania gryzoni. Wybór odpowiednich działań jest niewątpliwie najważniejszym etapem realizacji zlecenia. Bez wątpienia rzutuje na późniejsze efekty po ich wdrożeniu.

Jakie obiekty można poddać zabiegom?

Domki jednorodzinne

Biura

Mieszkania

Tereny zielone

Deratyzacja dla firm

Zajmujemy się zwalczaniem gryzoni w biurach, budynkach przemysłowych, produkcyjnych czy w pomieszczeniach socjalnych. Zwalczamy szkodniki, dobierając odpowiednią metodę. Wykonujemy również stały monitoring występowania gryzoni. W sytuacjach wzrostu populacji lub migracji szkodników, wykonujemy zabiegi deratyzacji prewencyjnej. Nasi technicy przeprowadzą zabiegi szybko, kompleksowo oraz bez naruszania ciągłości pracy zakładu.
Paweł Trzeciak
Właściciel firmy, specjalista ds. DDD
OzonMedic.pl

OzonMedic.pl